Про компанію

Дорогі друзі!!

Радий вітати Вас на нашому сайті. Мене звати Андрій Юсупов, я власник та керівник столярної майстерні НВО буд. Ми спеціалізуємось на будівництві дерев’яних будинків, виготовленні та продажу меблів і виробів з натурального дерева. Наш сайт допоможе Вам дізнатись багато корисної інформації та визначитися з вибором.

ТОВ «НВО буд» існує з 2007 року. З самого початку це була тільки будівельна компанія з повним спектром будівельно-монтажних послуг. З моїм приходом в сімейний бізнес було прийнято рішення розвивати ще один вид діяльності – по роботі з натуральним деревом, котрий, на сьогоднішній день являється окремим масштабним напрямком нашої компанії. До цього я багато років займався виготовленням корпусних меблів з ЛДСП та МДФ, але завжди мріяв працювати з натуральним, природним матеріалом. Після того, як я познайомився з роботою компанії Pioneer Log Homes Британскої Колумбії, вони надихнули мене на те, що в Україні можна також якісно та продуктивно працювати в даному напрямку.

Детально вивчивши ринок даної тематики в нашій державі, ми вирішили запропонувати дійсно унікальні вироби, за доступними цінами, котрі зможуть залишатися якісними десятками років. Цей напрямок був вибраний не випадково. Ще мій прапрапрадід виготовляв чудові вироби з дерева. В мені цей талант прокинувся досить несподівано, але перетворився в справжню пристрасть. Якщо Ви запитаєте мене, чим ми відрізняємось від інших компаній? Я Вам відповім: «Мені вдалось зібрати команду однодумців з величезним досвідом, тому для нас це не робота, а улюблене заняття, що в першу чергу приносить задоволення».

Будівництво з дерева:

Столярна майстерня «НВО буд» займається будівництвом дерев’яних будинків «під ключ», шалє, бань, альтанок, терас. Ми допоможемо розробити проект, враховуючи Ваші побажання, створимо дизайн будинку та інтер’єру. Досвідчена архітектурна команда розробить для Вас всі плани і креслення. Ми надаємо всю технічну документацію згідно з прийнятими нормами.
 
Екстер’єр:

У нас великий вибір садових меблів, дитячі ігрові будиночки, дерев’яні містки, гойдалки, декоративні колодязі, будки для собак, перголи та багато іншого.
 
Інтер’Єр:

Ну а якщо Вас цікавить інтер’єр Вашого будинку, ресторану чи готелю, ми із задоволенням порадуємо Вас меблями в стилі eco & loft, а також унікальними елементами інтер’єру, котрі ніколи не повторяться.

Розумні ціни, найкоротші терміни та індивідуальний підхід до кожного замовлення – це відмінна риса нашої компанії. Впевнений, що Ви залишитесь задоволені нашою роботою.


З повагою, Андрій Юсупов

Наш будівельний підрозділ

НВО-БУДБудівельна компанія НВО БУД виконує повний спектр будівельних та ремонтних робіт на протязі багатьох років. Ми в найкоротші терміни можемо організувати роботу на будь-якому будівельному об'єкті – від житлового будинку до промислової будівлі. Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам визначитися з вибором матеріалів та докладуть усіх зусиль для того, щоб Ви залишилися задоволені якістю робіт і матеріалами, які будуть використані при будівництві вашого об'єкта або ремонті вашого приміщення.

  

         

Нам довіряють


              
   4 

Ексклюзив

У наявності

В наявності

Доставка та Оплата

dostavka

Контакти

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00
без вихідних

Телефони:
(044) 338-62-05
(068) 338-62-05
(095) 209-62-05

E-mail:
info@nvo-wood.com.ua