НАШІ ПЕРЕВАГИ

Iндивідуальне виробництво

Гарантія на кожний виріб

Гнучке ціноутворення

Ручна робота

Екологічні матеріали

Підтримка клієнтів

Дерево – це своєрідний дар природи. Деревина відіграє в житті людей величезну роль. Людина не може існувати без живої природи ні фізично, ні духовно, ліс надихає людину! Спілкування з природою абсолютно необхідне. Дерево використовується повсюди, вироби з дерева можна зустріти скрізь, навіть не дивлячись на те, що в ряді випадків його витісняє пластик. Ну а про меблі та дерев’яні будинки і говорити нічого, вони як були актуальними, так і залишаються, дерево гарантовано не шкодить людині і чудово себе виправдовує. В наші дні інтерес до дерев’яного домобудування, художньої обробки деревини, меблів дуже актуальний. В старовинне мистецтво приходять сучасні мотиви і прийоми, що розширюють його виразні можливості. 
Столярна майстерня НВО буд займається будівництвом дерев’яних будинків, бань і комерційних споруд з дикого зрубу, оциліндрованої колоди та профільованого бруса використовуючи при цьому тільки якісну і екологічно чисту деревину. Для наших найвимогливіших клієнтів ми можемо запропонувати будівництво будинків з червоного канадського кедру по передовим канадським технологіям.
В асортименті запропонованої нами продукції садові меблі, дерев’яні альтанки, гойдалки, будиночки для колодязів, вольєри, перголи, тераси та навіси, дитячі ігрові будиночки, декор для саду.
Ми раді запропонувати Вам величезний вибір виробів для інтер’єру Вашого будинку, ресторану чи готелю: декоративні зрізи (спили) дерева, підставки для телефону з дерева, скриньки, барні дошки, аксесуари з дерева.
М з задоволенням порадуємо Вас зістареними меблями, меблями в стилі eco & loft, у нас Вы знайдете: журнальні столики, дзеркала, столики із спилів, стільці і табурети, меблі для барів, а також унікальні елементи інтер’єру, створині самою природою.
 
 
Для нас не складе труднощів виготовити ексклюзивні вироби з дерева будь якої складності!

Ексклюзив

У наявності

В наявності

Доставка та Оплата

dostavka

Контакти

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00
без вихідних

Телефони:
(044) 338-62-05
(068) 338-62-05
(095) 209-62-05

E-mail:
info@nvo-wood.com.ua