НАШІ ПЕРЕВАГИ

Iндивідуальне виробництво

Гарантія на кожний виріб

Гнучке ціноутворення

Ручна робота

Екологічні матеріали

Підтримка клієнтів

Дерево – це своєрідний дар природи. Деревина відіграє в житті людей величезну роль. Людина не може існувати без живої природи ні фізично, ні духовно, ліс надихає людину! Спілкування з природою абсолютно необхідне. Дерево використовується повсюди, вироби з дерева можна зустріти скрізь, навіть незважаючи на те, що в ряді випадків його витісняє пластик. Ну, а про меблі та дерев’яні будинки й говорити нічого, вони як були актуальними, так і залишаються, дерево гарантовано не шкодить людині і чудово себе виправдовує. В наші дні інтерес до дерев’яного будівництва, художньої обробки деревини, меблів дуже актуальний. В старовинне мистецтво приходять сучасні мотиви і прийоми, що розширюють його виразні можливості. 
Столярна майстерня "НВО буд" займається будівництвом дерев’яних будинків, бань і комерційних споруд із дикого зрубу, оциліндрованої колоди та профільованого бруса, використовуючи тільки якісну й екологічно чисту деревину. 
В асортименті запропонованої нами продукції садові меблі, дерев’яні альтанки, гойдалки, колодязі, вольєри, перголи, тераси та навіси, дитячі ігрові будиночки, декор для саду.
Ми раді запропонувати Вам величезний вибір виробів для інтер’єру Вашого будинку, ресторану чи готелю: декоративні зрізи дерева, підставки з дерева для телефона, скриньки, дошки для презентації страв, аксесуари з дерева.
Ми з задоволенням потішимо Вас зістареними меблями, меблями в стилі eco & loft, у нас Ви знайдете: журнальні столики, дзеркала, столики із спилів, стільці й табурети, меблі для барів, а також унікальні елементи інтер’єру, створені самою природою.
 
 
ми маємо можливість виготовити ексклюзивні вироби з дерева будь-якої складності!

Ексклюзив

У наявності

В наявності

Доставка та Оплата

dostavka

Контакти

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00
без вихідних

Телефони:
(044) 338-62-05
(068) 338-62-05
(095) 209-62-05

E-mail:
info@nvo-wood.com.ua