Містки

Сортування:
orderby
БІЛЬШЕ ТОВАРІВ

У ході оформлення ландшафту території заміського будинку використовують численні декорації. Серед них криниці, млини, квітники, перголи і багато іншого. До таких оригінальних акцентів відносять і милі садові містки для дачі, містки додають в загальну картину унікальну родзинку. Нестандартні рішення дозволяють по-справжньому креативно облаштувати сад.

Використовуючи різні деталі можна змінювати дизайн в залежності від настрою. В асортименті можна знайти різні колірні рішення, які відмінно підійдуть для будь-якого стилю. Встановлювати декоративні містки можна не тільки біля води. Квітник, до якого веде загадковий міст, ланка, що зв'язує дві доріжки й інші варіанти, додадуть цікавий вид майданчику біля будинку.

Якщо ж на вашій ділянці є хоча б невеликий ставок або струмок, монтаж містка стає найбільш доречним. Якщо ж такої можливості немає, варто розглянути ідею з сухим струмком. Невелика канавка, дно якої викладено щебенем або каменем може бути доповнена рослинами. Встановивши через неї місток, можна бути впевненим – кожен захоче за нього пройтися і подивитися на привабливий куточок.
Виготовляють дерев'яні містки, застосовуючи особливі технології, адже вони застосовуються не тільки для оформлення. Виріб має витримати людей. Майстри НВО Буд мають великий досвід роботи і знають, яким вимогам повинна відповідати кожна модель. Висока якість досягається завдяки використанню масиву дерева. Перила є елементом безпеки, що дозволяє проходити по мосту без ризику падіння.

Підготовлену деревину обробляють розчинами, що запобігають утворенню грибка і цвілі, тому декоративні містки не бояться вологи. Подальше фарбування та покриття лаком підвищує захисні функції. Ви можете бути впевнені, що декор вашої ділянки збережеться в первісному стані не один рік.
Серед моделей є і варіанти з навісом, під яким можна надійно сховатися від дощу.

Містки для дачі, представлені на нашому сайті, наочно показують, як навіть одна деталь здатна повністю змінити вигляд території. Якщо поєднувати кілька елементів декору, дачна ділянка неймовірно зміниться. Композиції з містка, альтанки, криниці, млина та інших виробів зроблять вашу фазенду несхожою на інші.
Дерев'яні містки – ідеальне рішення для тих, хто хоче додати прибудинкової території гармонійний вигляд.

Ексклюзив

У наявності

В наявності

Доставка та Оплата

dostavka

Контакти

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00
без вихідних

Телефони:
(044) 338-62-05
(068) 338-62-05
(095) 209-62-05

E-mail:
info@nvo-wood.com.ua