Колодязі

Сортування:
orderby
БІЛЬШЕ ТОВАРІВ

Колодязі з дерева, розташовані на дачній ділянці, безсумнівно, прикрасять його, зробивши по-справжньому затишним. Це заповітна мрія будь-якого садівника. Далеко не до кожного дому за містом проведено водопостачання, тому покупка колодязя стане справжнім порятунком. Овочі і фрукти в будь-який час будуть политі, а сім'я в будь-яку хвилину зможе скористатися водою.

Дерев'яні колодязі. З підземної частини вода подається за допомогою наносу або ворота (веретена). І якщо вам здається, що воріт - несучасна і непотрібна частина, варто засумніватися. У разі виходу з ладу основного обладнання для підйому води, воріт виявиться незамінним атрибутом.

Криничний будиночок, що є верхньою частина споруди, служить не тільки прикрасою, але і захищає колодязь на дачі від потрапляння в шахту сміття, опалого листя, опадів, перешкоджає замерзанню води при мінусовій температурі. Закритий колодязь на дачі убезпечить ваших дітей і тваринний від випадкового падіння в воду.
Для використання в ландшафтному дизайні доцільніше використовувати декоративний колодязь. Така споруда стане родзинкою вашої фазенди. До того ж, навколо нього або безпосередньо на ньому можна облаштувати квітник.
Колодязі дерев'яні можуть мати різні види даху, серед яких: дво- і чотирьохскатний, асиметричний, покритий черепицею або деревом. Як дах, так і стовпчики прикрашають різбленням. Якщо конструкція не буде використана за призначенням, можна використовувати колодязь для декору, органічно вписавши його в загальний дизайн заміського будинку.

Колодязі з дерева представлені в різних дизайнах, тому навіть найвимогливіший власник заміської ділянки підбере для себе той самий, єдиний варіант, який прикрасить садибу.
Невеликі дерев'яні колодязі, якими можна замаскувати інженерні комунікації, наприклад кришку вигрібної ями, мають доступну ціну, а їх оригінальність обов'язково оцінять всі ваші гості.
Колодязі дерев'яні, виконують декоративну і практичну функції, служать чудовою прикрасою на котеджній ділянці. Це творче рішення додасть нотки романтизму, загадковості і перенесе в справжню казку.

Ексклюзив

У наявності

В наявності

Доставка та Оплата

dostavka

Контакти

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00
без вихідних

Телефони:
(044) 338-62-05
(068) 338-62-05
(095) 209-62-05

E-mail:
info@nvo-wood.com.ua