Декор для саду

Сортування:
orderby
БІЛЬШЕ ТОВАРІВ

Ще кілька років тому основним елементом і прикрасою садової ділянки були квітники та дерева. Нині ж самим модним акцентом, який ніколи не вийде з моди, є декорації їх натурального дерева.
Кожен власник заміського будинку хоче, щоб його ділянка був не лише зручним, доглянутим, але і неповторним. Використовують для цього різні засоби, але найефектніше виглядають декоративні вироби для саду. Невеликі вироби перетворять навіть саму сумну ситуацію в справжній шедевр.

декорації можна Використовувати не тільки для прикраси ділянки. Квітник, млин допоможуть замаскувати люк або кришку вигрібної ями, декоративний колодязь можна використовувати для зберігання інвентарю. Всі комунікації також можна заховати під возами, містками і іншими виробами.
Діти і дорослі, без сумніву, оцінять оригінальний декор для саду - годівниці для птахів і шпаківні. А щебетання і спів пернатих стане вираженням їхньої вдячності.

Використовуючи дерев'яні конструкції, можна створити справжню казку на ділянці. Перголи, посипані квітами, пахучі колодязі, карети-квітники, вози, набиті соломою подумки перенесуть в іншу реальність, що дозволить відволіктися від міської суєти і приємно відпочити.
Застосовують декоративні вироби для саду для поділу ділянки на зони. Самостійно виготовити конструкції, звичайно, можна, але на це знадобиться чимало часу і коштів. Куди швидше і вигідніше придбати готовий виріб, особливо враховуючи те, що зробити його можна по вашим побажанням.

Створіть свій, унікальний дизайн, використовуючи дерев'яні предмети. Ставок з містком, оточений квітниками, садова альтанка, обставлена столом і стільцями з дерева, майданчик для малюків і інші варіанти – вашої фантазії не буде меж!

В онлайн-каталозі майстерні НВО Буд представлені оригінальні дерев'яні моделі, які прикрасять ваш сад. Перед тим як стати черговим шедевром, деревина ретельно просушується. Шкурками різної зернистості зачищають кожну деталь, позбавляючи від дрібних задирок. Спеціальний склад, яким просочують виріб, запобігає появі грибка. Наносять його кілька разів, завдяки чому опади і палюче сонце не будуть впливати на декор. Потім декор для саду покривають спеціальною фарбою і лаком. Так досягається максимальний захист від впливу навколишніх чинників.

Ексклюзив

У наявності

В наявності

Доставка та Оплата

dostavka

Контакти

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00
без вихідних

Телефони:
(044) 338-62-05
(068) 338-62-05
(095) 209-62-05

E-mail:
info@nvo-wood.com.ua