Ігрові будиночки для дітей


Кожна дитина мріє мати свій куточок для ігор і розваг. У теплу пору року більшу частину часу діти проводять на вулиці, особливо добре, якщо є власний двір, де можна спорудити затишний і надійний будиночок для дітей. Він може бути виконаний з різних матеріалів. Найбільш безпечні для дитячого організму – дерев'яні будиночки. Екологічно чистий матеріал принесе тільки користь для здоров'я, особливо якщо така конструкція була виготовлена із хвойних порід дерев.

Дерев'яний будиночок для дитини повинен бути якісним і надійним. Гарний дах вбереже малечу від дощу і сонячних променів в спекотну пору року. Щільні стіни з деревини вбережуть від протягів. 
Щоб дитині було цікаво перебувати в такому невеликому, але досить затишному просторі, досвідчені столяри виготовляють будиночки для дитини з вхідними дверками і віконцями. По своїй суті, така конструкція є зменшеною копією справжнього житлового будинку.

Будиночки для дітей за доступними цінами

Не кожен батько може спорудити якісний будиночок для дитини власними руками. Однак, відсутність навичок у столярній справі зовсім не виключає можливість створення затишної зони на території приватного двору. На сайті нашої столярної майстерні можна замовити готовий будиночок для дітей, виготовлений з дерев хвойних порід, за доступною вартістю!
У нашому каталозі представлено кілька проектів, на вибір:
  • дерев'яні будиночки з віконцем, в яких розташований зручний стіл і дві лавки;
  • конструкції в незвичайному дизайні, мають різьблені віконниці і двері;
  • чудовий будиночок для дітей з якісним внутрішнім оздобленням і просторою верандою.

Якщо батьки не змогли вибрати готовий проект будинку для дитини, рекомендуємо скористатися послугою – виготовлення на замовлення. Проекти виконуються на основі особистих побажань замовника. Досвідчені дизайнери створять наочну демонстрацію майбутньої конструкції, після чого, столяри перейдуть до безпосереднього виготовлення будиночку на замовлення. Ця робота виконується в досить оперативному режимі. Коли ігровий будинок для дитини буде готовий, фахівці проводять доставку та якісну установку на об'єкті клієнта.

У нашій майстерні працюють досвідчені столяри, створюють надзвичайні дерев'яні конструкції в найрізноманітніших дизайнах. Ціна на будиночки для дітей доступна, якість виконання – бездоганне, довговічність – гарантована!

Ексклюзив

У наявності

В наявності

Доставка та Оплата

dostavka

Контакти

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00
без вихідних

Телефони:
(044) 338-62-05
(068) 338-62-05
(095) 209-62-05

E-mail:
info@nvo-wood.com.ua