Гойдалки з дерева

Сортування:
orderby
БІЛЬШЕ ТОВАРІВ

Організувати простору і затишну зону для сімейного відпочинку у дворі можна з залученням спеціальних конструкцій, що створюють додатковий рівень комфорту. У великих приватних дворах, на територіях санаторіїв і баз відпочинку дуже актуально не лише встановити лавочки, вуличні альтанки з дерева і навіси від дощу і сонця, але і великі гойдалки з дерева, на яких з задоволенням будуть проводити своє дозвілля дорослі і діти.

Садові гойдалки з дерева

Гойдалки садові представлені у великому асортименті, однак, незважаючи на різноманітний вибір, найбільшою популярністю продовжують користуватися конструкції, створені з натурального дерева. І на цей вибір покупців впливають численні переваги дерев'яних конструкцій.

Незаперечні переважні характеристики:

  • дерев'яні гойдалки екологічно безпечні для здоров'я людини;
  • естетична привабливість, що дозволяє впровадити гойдалки в будь-який дизайн двору і саду;
  • мінімальний ризик травматизації під час експлуатації;
  • швидкий монтаж, надійне кріплення;
  • місткі і зручні;
  • деревина покривається безпечним для людини складом, який виконує функцію захисту від негативного впливу сонячних променів, атмосферних опадів, перепаду температурного режиму та інших факторів, актуальних для відкритих вуличних майданчиків.

А крім усього перерахованого, дерев'яні гойдалки виготовляються в найрізноманітніших стилях. За бажанням замовника, майстер може виготовити гойдалки з незвичайним орнаментом шляхом вирізання та шліфування.

Садові гойдалки з дерева в асортименті та на замовлення

На нашому сайті можна купити гойдалку в сад, виготовлену з натуральної деревини за доступною ціною. Конструкції створюються за розробленим проектом досвідченими столярами. В асортименті великий вибір готових моделей в різних кольорах і дизайнах. Спеціально обладнаний піддашок надійно захистить від сонця і дощу.

Купити садову гойдалку можна на замовлення клієнт має можливість самостійно, вказати фахівцю свої побажання. Досвідчений майстер розробить попередній проект, а після погодження столяри перейдуть до виготовлення конструкції. Ця робота виконується в оперативному режимі, тому незабаром ваш сад буде перетворений і доповнено зручними і місткими гойдалками, виконаними за індивідуальним проектом.
Якщо ви вирішили купити дерев'яну гойдалку в нашому інтернет магазині, вам не доведеться шукати людей, готових зробити установку конструкції на дворовій території. Наші фахівці швидко доставлять і проведуть якісний монтаж, гарантуючи надійну стійкість і безпечну експлуатацію. А ще, на нашому сайті на садові гойдалки буває розпродаж, тому завжди стежте за нашими новинами і асортиментом!

Ексклюзив

У наявності

В наявності

Доставка та Оплата

dostavka

Контакти

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00
без вихідних

Телефони:
(044) 338-62-05
(068) 338-62-05
(095) 209-62-05

E-mail:
info@nvo-wood.com.ua